Pri nákupe nad 10 kusov získavate zľavu 5 %

Ekologické hubky na riad

Do našej ponuky pridávame EKO hubky na riad a NANO hubky do domácnosti, ktoré chránia našu prírodu.

Čo ponúkame a aké je ich využitie ?

U nás nájdete ekologické hubky na riad značky NITEOLA. Obal v ktorom sú hubky balené neobsahuje žiadny plast. Sú vyrobené z materiálov šetriacich životné prostredie. Pena je vyrobená z recyklovateľných materiálov. Využitie je hlavne pri umývaní riadu v kuchyni.

Prečo sú ekologické?

Hrubšia časť je zo sisalu, čo je náhrada abrazívu a je určená na hrubšie nečistoty. Mäkká časť je vyrobená z peny, ktorá je vyrobená z recyklovateľného materiálu. Pozor si treba dať pri umývaní na materiály náchylné na poškriabanie, kde treba použiť mäkkú časť hubky.

Čo ďalšie ponúkame?

V ponuke je ekologická melamínová NANO hubka

Nová generácia NANO hubiek je vybavená špeciálnym penovým materiálom, vďaka ktorému je upratovanie otázkou pár minút. Čistí okamžite, do hĺbky a poradí si aj s veľmi zašlými nečistotami. Pred použitím stačí hubku zľahka potrieť vodou, následne jemne šúchať povrch, ktorý chcete vyčistiť a všetky nečistoty sú preč. Naviac vám poďakuje aj príroda – žiadny chemický prostriedok nie je potrebný, na dokonalé upratovanie vám postačí čistá voda.

Ako dlho vydrží?

Táto hubka sa rýchlejšie opotrebuje v porovnaní s bežnou hubkou na riad. Môže sa stať, že sa po odstránení niektorých škvŕn nebude dať použiť na ďalšie čistenie. Treba ju brať ako pomocníka, ktorého obetujete pre vyššie ciele pri ťažších úlohách.

Kde NANO hubku využijete?

Hubku využijete v domácnosti na čistenie dlažby, obkladu, skla, kovu, parkiet, radiátorov, záhradného nábytku, rámov okien z plastu aj dreva, kožených poťahov, žalúzií, topánok, šmúh od podrážok topánok, odtlačkov prstov, tiež nerezových povrchov, fľakov zo šporákov, zaschnutého tuku, vodného kameňa z vodovodných batérií, počmáraných stien, fľaky od tonerov či pečiatok, interiérov áut.