Pri nákupe nad 10 kusov získavate zľavu 5 %

Ekologická hubka NANO na riad 3 ks

Kód: 21522
€1,80 / balenie €0,60 / 1 ks
Skladom (21 balenie)

Ekologická hubka NANO na riad 3 ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Ekologická melamínová hubka NANO na riad 3 ks

Nová generácia NANO hubiek je vybavená špeciálnym penovým materiálom, vďaka ktorému je upratovanie otázkou pár minút. Čistí okamžite, do hĺbky a poradí si aj s veľmi zašlými nečistotami. Pred použitím stačí hubku zľahka potrieť vodou, následne jemne šúchať povrch, ktorý chcete vyčistiť a všetky nečistoty sú preč. Naviac vám poďakuje aj príroda – žiadny chemický prostriedok nie je potrebný, na dokonalé upratovanie vám postačí čistá voda.

Ako dlho vydrží?

Táto hubka sa rýchlejšie opotrebuje v porovnaní s bežnou hubkou na riad. Môže sa stať, že sa po odstránení niektorých najmä mastných fľakov a škvŕn nebude dať použiť na ďalšie čistenie. Treba ju brať ako pomocníka, ktorého obetujete pre vyššie ciele pri ťažších úlohách.

Kde NANO hubku využijete?

Hubku využijete v domácnosti na čistenie dlažby, obkladu, skla, kovu, parkiet, radiátorov, záhradného nábytku, rámov okien z plastu aj dreva, kožených poťahov, žalúzií, topánok, šmúh od podrážok topánok, odtlačkov prstov, tiež nerezových povrchov, fľakov zo šporákov, zaschnutého tuku, vodného kameňa z vodovodných batérií, počmáraných stien, fľaky od tonerov či pečiatok, interiérov áut.

NEPOUŽÍVAŤ !!!!! Na povrchy citlivé na poškriabanie napríklad lesklé povrchy, lakované povrchy, tmavé povrchy, ani na karosérie.

rozmery - 10 x 6 x 2,5 cm

material - melamín

likvidácia - rozpustná vo vode, recyklácia

balenie - 3 ks v balení

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: