Pri nákupe nad 10 kusov získavate zľavu 5 %

Kuchynské utierky Tento Strong - 2 x 17 m

Kód: 21715
€2,90 / balenie €1,45 / 1 ks
Skladom (12 balenie)

Kuchynské papierové dvojvrstvové utierky Tento Strong rolka 2 x 17 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Kuchynské papierové trojvrstvové utierky Tento Strong - 2 x 17 m

Kuchynské papierové utierky na rolke

V ponuke u nás nájdete 3-vrstvové utierky z celulózy. Utierky sú odolné, vysoko absorpčné a pevné. Navrhnuté sú tak, aby sa zmestili do zásobníkov na utierky alebo sú použiteľné aj bez zásobníka.

Pozrite si ďalšie možnosti ich využitia

Sú neoceniteľným pomocníkom, a v kuchyni ich máte vždy po ruke. Každá gazdinka vám potvrdí, že papierové kuchynské utierky hrajú svoj prím predovšetkým ako prvá pomoc pri rozliatych tekutinách či odstránení ľahších nečistôt. Neexistuje domácnosť, v ktorej by sa papierové kuchynské utierky nenachádzali.

Pre ekologicky cítiace duše

Poviete si, načo kupovať stále dokola kuchynské utierky, radšej budem chrániť lesy. Všetka česť vašej starostlivosti o záchranu stromov. Môžete byť kľudný na slovenskom trhu máme aj také papierové výrobky, ktoré sú vyrobené zo zberového papiera, nie vyrúbaných stromov.

Pomocník v kuchyni

Papierové utierky sú teda praktickejšou voľbou oproti svojim látkovým utierkám. Okrem kuchyne si nájdu svoje stále miesto aj počas umývania a leštenia okien, auta, v kúpeľni, na záhrade, alebo pri nehodách domácich miláčikov.

Menej tuku?

Vyprážané rezne, harule, fašírky, hranolky… všetky sa pripravujú na oleji. Aj keď si na nich radi pochutnávate, kvapkať mastnota z nich predsa nemusí. Tu sa kuchynské utierky ukážu, ako veľký pomocník. Takto vysmážané jedlo stačí poukladať na papierové utierky a tie sa už o prebytočný tuk postarajú.

Pohlcovač vlhkosti

Keď už sme pri tých bylinkách, použiť papierové utierky môžete aj keď potrebujete bylinky rýchlo vysušiť a pridať ich do šalátu. To isté platí pri sušení umytého mäsa, zeleniny a dokonca vysajú prebytočnú vodu aj z cestovín, ktoré ste práve uvarili a plánujete ich premiešať s omáčkou.

 Ocenia ich mamičky

Kto má tú česť hrdiť sa týmto krásnym titulom, určite si už v kuchyni zažil s deťmi svoje. Reč je o kŕmení. Či už začínate s prvými kašičkami, alebo váš potomok robí „prvé kroky“ vo svojej samostatnosti, málokedy sa to zaobíde bez zašpinenej stoličky, zeme, Vás i Vášho dieťaťa. Papierové utierky sú presne to čo potrebujete, a  dokonca ich môžete použiť aj miesto podbradníka, ktorý nemáte v tej chvíli pri sebe.  

materiál -  3 - vrstvový biely papier

likvidácia materiálu - 100 % celulóza, obal 100 % recyklovateľný

balenie - obsahuje 2 rolky -   2 x 17 m

výrobca: Tento

balenie: 2 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: