Pri nákupe nad 10 kusov získavate zľavu 5 %

Hygienický EKO balík pre domácnosť

Rozhodli sme sa urobiť pre Vás ďalší balík

Čo náš praktický balík pre domácnosť obsahuje?

Papierové servítky 30 x 30 cm, kuchynská utierka na rolke 50 m, kompostovateľné vrecia na odpad 30 l, nano hubka na nečistoty, ekologická hubka na riad, vlhčený toaletný papier, recyklovateľná taška na nákup

Poďme na využitie tohto balíku.

Servítky 30 x 30 cm poznáme asi všetci, ktorí balíme desiaty deťom do školy, alebo pri bežnom stolovaní. Balenie obsahuje 100 ks                             

Utierka na rolke 50 m je využiteľná pri príprave jedál na oleji, z ktorých kvapkať mastnota predsa nemusí. Mamičky ju využijú pri kŕmení detí a keď sa niečo zašpiní, je veľmi dobrá náhrada za klasické utierky. Balenie obsahuje 1ks.                                                                                                               

Ekologická hubka na riad neobsahuje žiadny plast. Sú vyrobené z materiálov šetriacich životné prostredie. Pena je vyrobená z recyklovateľných materiálov. Obsahuje sisal a penu z recyklovateľného materiálu. Balenie obsahuje 2 ks.

Nano hubka je vybavená špeciálnym penovým materiálom, vďaka ktorému je upratovanie otázkou pár minút. Pred použitím stačí hubku zľahka potrieť vodou, následne jemne šúchať povrch, ktorý chcete vyčistiť a všetky nečistoty sú preč. V domácnosti na ju využijete na čistenie dlažby, obkladu, skla, kovu, parkiet, radiátorov, záhradného nábytku, topánok, šmúh od podrážok topánok. Žiadny chemický prostriedok nie je potrebný, na dokonalé upratovanie vám postačí čistá voda. POZOR NEPOUŽÍVAŤ !!!!! Na povrchy citlivé na poškriabanie napríklad lesklé povrchy, lakované povrchy, tmavé povrchy, ani na karosérie. Balenie obsahuje 3 ks.

Kompostovateľné vrecia na odpad sú náhradou za klasické HDPE vreciaPoužitím týchto priedušných 100% kompostovateľných a biologicky odbúrateľných vreciek do odpadkových košov môžete zbierať a následne skompostovať aj biologický odpad a pomôcť tak prírodnému cyklu. Balenie obsahuje 25 ks.

Taška z recyklovateľných PET fľaší je určená k opakovaným nákupom. Kúpou tašky dávame druhú šancu použitým PET fľašiam. Má väčšiu pevnosť a odolnosť, ako papierové tašky. Dve rôzne dĺžky uší umožňujú nosiť nákup v ruke, alebo na pleci. Balenie obsahuj 1 ks.

Vlhčený toaletný papier  linteo je osobitne vyvinutý pre každodennú hygienu a ošetrenie intímnych oblastí, alebo veľmi dobrý pomocník pri cestovaní. Obsiahnutý pantenol má upokojujúce účinky a vďaka nemu je pokožka hydratovaná. Vďaka zloženiu je vlhčený papier Linteo veľmi jemný a zároveň pevný materiál, ktorý je rozložiteľný a splachovateľný, čím nezaťažuje životné prostredie. Na jednorázové použitie. Splachujte maximálne 3 ks naraz. Balenie obsahuje 60 ks.

Ako zlikvidujeme obsah balíku?

Papierové servítky a rolka sú vhodné na kompost, alebo kontajner na papier. Ekologickú hubku s taškou recyklujeme do žltého kontajneru. Vlhčený toaletný papier spláchneme v záchode, kde sa rozloží.