Pri nákupe nad 10 kusov získavate zľavu 5 %

Prichádza jar s ekologickými obalmi na jedlo

Prichádza jar s ekologickými obalmi na jedlo

Ekologické obaly na potraviny sú jedným z kľúčových krokov smerom k udržateľnejšiemu životnému štýlu.

Existuje mnoho spôsobov, ako výrobcovia potravín môžu prispieť k ochrane životného prostredia pomocou ekologických obalov:

Recyklovateľné obaly

Výrobcovia môžu používať materiály, ktoré sú ľahko recyklovateľné, ako je papier, kartón, sklo alebo niektoré druhy plastov, ktoré sú vhodné na recykláciu.

Biologicky odbúrateľné obaly

Materiály, ktoré sa ľahko rozkladajú prírodnými procesmi, môžu byť využité na výrobu obalov, ktoré nezanechávajú dlhodobý dopad na životné prostredie.

Obnoviteľné zdroje

Používanie materiálov z obnoviteľných zdrojov, ako je napríklad bambus alebo PLA (kukuričný škrob), môže pomôcť znížiť závislosť na neobnoviteľných surovinách a znížiť celkový ekologický odtlačok.

Minimalistický dizajn obalu

Minimalizácia nadbytočného balenia a používania ľahších materiálov môže znížiť množstvo odpadu a spotrebu energie potrebnej na výrobu obalov.

Inovatívne prístupy

Výskum nových materiálov a technológií, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, môže viesť k objavom nových a lepších ekologických obalov.

S jarou prichádzajú aj záhradné grilovačky a rodinné stretnutia, ktoré môžete servírovať na tanieroch z papiera alebo z cukrovej trstiny, prípadne na táckach. A ku všetkým spomínaným dobrotám sa hodia servírovať  poháre na teplé alebo studené nápoje

                                                         opakowania-ekologiczne-papierowe

 

Váš tím obalovo.sk 

objednavky@obalovo.sk

Zákaznícky servis 0907 880 743

Expedícia objednávok 0908 242 503

Nesluša 973, 023 41

 

V prípade, že si neprajete dostávať newsletter napíšte nám email.