Pri nákupe nad 10 kusov získavate zľavu 5 %

O nás a našej myšlienke

Kto sme?

Sme mladá rodinná firma, ktorej nie je ľahostajná príroda. Sme rodina, ktorá má rada šport od hádzanej, lyžovania, skialpinizmu, plávania, bicyklovania až po turistiku. Počas našich športových aktivít sa stretávame s odpadkami v prírode, v bufetoch s plastovým riadom, čo je k prírode veľmi nešetrné. Robíme to my a učíme to nášho syna, ako sa správať k prírode. Myšlienka náhrady plastových obalov za  eko obaly nás držala dlho a nakoniec sme sa rozhodli otvoriť e-shop s ekologickými obalmi pre gastro a domácnosti. Ponúkame tak alternatívu k plastovým obalom na jedlo, potraviny a nápoje.

Čo ponúkame ?

Prinášame na trh obaly, ktoré nahrádzajú tie klasické plastové. Vyzerajú na nerozoznanie od nich, no neubližujú prírode, pretože sú vyrobené z čistých prírodných materiálov (cukrová trstina, papier, drevo), ktoré vie príroda bez problémov biologicky odbúrať. V našej ponuke nájdete široký sortiment klasických obalov pre gastro, cukrárne, kaviarne ale aj domácnosti. Vieme, že vo Vašich prevádzkach sa snažíte vytvárať skvelé jedlo, nápoje, či dezerty. Vyrábate ich poctivo a s láskou. Podčiarknite ich kvalitu aj vhodne zvoleným ekologickým obalom.

Záleží aj Vám na zdravšom životnom prostredí?


Ruku na srdce, koľko plastov ste si dnes (včera, minulý týždeň,... ) priniesli so sebou domov z bežného nákupu? Väčšina potravín, jedla, či spotrebného tovaru je totiž zabalená v plastových obaloch. Priemerná štvorčlenná rodina za jeden rok vyprodukuje až okolo 150 kg plastov. Množstvo vyrobených plastov nestále narastá, pričom veľkú časť z nich tvoria práve obaly.

 Čo môžeme urobiť?

Možno nedokážeme vyriešiť všetky problémy sveta, ale urobme aspoň to málo, ktoré urobiť môžeme. Snažme sa používať menej plastov, vytvárať menej odpadu a žiť lepšie, zdravšie, ekologickejšie. Správať sa zodpovedne. O to sa snažíme aj my.

Prečo nakupovať u nás?

Nakupujeme tovar od overených výrobcov a dodávateľov.


Dostupnosť a výhody

Nech ste kdekoľvek, nakupovať u nás môžete vždy – 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Tovar skladom Vám odosielame prostredníctvom kuriéra najbližší pracovný deň.

Potrebujete tovar aj cez víkend? Ak ste z okolia a zavoláte vieme sa vždy dohodnúť a nájdeme spôsob ako Vám tovar doručíme.

                                                                                    IMG-b4afa597601a713c5be7c5307b98cecb-V