Pri nákupe nad 10 kusov získavate zľavu 5 %

Ekologické a hlavne kompostovateľné príbory - novinka na trhu !!!

Ekologické a hlavne kompostovateľné príbory - novinka na trhu !!!

Vážení zákazníci, prinášame Vám úplnú ekologickú novinku v oblasti príborov, lyžice, vidličky, nožíky, ktoré dokážete kompostovať aj v domácich kompostoch.

O čo ide?

Ponúkame Vám biodegradovateľné jednorázové príbory na báze dreva, pre ten najlepší zážitok z jedla vonku. Tieto príbory sa rozkladajú v akomkoľvek prostredí a nezanechávajú po sebe žiadne toxické látky. Prinášame 100% prírodný a recyklovateľný materiál, ktorý je od začiatku do konca vyrobený iba z prvkov, ktoré už existujú v prírode.

Prečo je taký ekologický?

Jedinečný materiál ReFork na báze dreva je vyrobený výhradne z prvkov, ktoré už existujú v prírode a biologicky sa rozloží aj v domácom komposte, pôde, morskom a aj sladkovodnom prostredí. Materiál využíva miestne suroviny ktoré je možné ľahko zapracovať. Celý výrobný proces je efektívny a škálovateľný. Znižujeme znečistenie v každodennom živote tím, že poskytujeme ľudom funkčnú alternatívu, ktorú budú radi používať.

Ako sa vyrába ?

Hlavnou zložkou materiálu Refork je drevná múčka, ktorá vzniká ako druhotný odpad pri spracovaní dreva a ktorá je  nakupovaná lokálne. Ako spojivo je použité PHB(V), plne biologicky rozložiteľné polyméry vyrábané fermentáciou baktérií – teda nie sú “plastové”, ale prírodné materiály nachádzajúce sa v prírode, ako je celulóza alebo škrob. V dôsledku toho sú biologicky rozložiteľné a rozložia sa v rôznych prostrediach, vrátane kompostu, pôdy a sladkovodného a morského prostredia, bez toho aby zanechali po sebe toxické látky alebo mikro plasty. Aby sa uľahčil výrobný proces a zlepšili sa mechanické vlastnosti výrobkov, pridáva sa do materiálu zmes rôznych minerálov. Všetky tieto minerály sú obnoviteľné, čo znamená, že miera rýchlosti ich doplňovania je rýchlejšia ako miera spotreby.

Aké balenia ponúkame ?

V našej ponuke nájdete lyžice , vidličky a nože balené po 50 ks, ale ja sady príborov balené v papierovom vrecku, ktoré obsahujú nôž, vidličku, lyžicu a servítok. Veľmi pekné a praktické je balenie BBQ príborový set, ktorý obsahuje 10 lyžíc, 10 nožov a 10 vidličiek. 

 Kde ho využijem a aké sú jeho výhody ?

Ekologický príbor na báze dreva pre ten najlepší zážitok z jedla vonku, či pri TAKE A WAY. Vyrobené sú výhradne z odpadového dreva a 100% prírodných surovín. Biologicky rozložiteľné v základných prírodných podmienkach. Po rozklade nezanecháva za sebou toxické prvky či mikroplasty. Lyžica je 

  • 100% prírodný
  • dôraz na design a funkčnosť
  • dáva drevu druhý život
  • neobsahuje plasty
  • vhodné pre domáce kompostovanie