Vážení zákazník, ak nemáme skladom množstvo aké potrebujete, zavolajte nám....

Drevené dosky na krájanie a tácky

Prinášame Vám v našej ponuke drevené dosky na krájanie a drevené tácky

Čo nesmie chýbať v žiadnej kuchyni?

Určite je to poriadna doska na krájanie, ktorá je zároveň príjemná na pohľad a hlavne niečo vydrží. Presne to získate s týmito výrobkami z bukového dreva, ktoré sú obľúbené najmä pri varení pre svoju odolnosť a nenáročnosť na údržbu.

Koľko vydržia ?

Dosky na krájanie sú vhodné na krájanie aj servírovanie pečiva, zeleniny alebo mäsa. Môžete na nich servírovať syry, mäso a zeleninu, či nájsť akékoľvek ďalšie využitie. Dosky na krájanie sú vyrobené tak, aby vydržali aj hrubšie zaobchádzanie. Ak teda hľadáte kvalitné dosky na krájanie, určite budete spokojní. Neodporúčame ich umývať v umývačke riadu, ale umyť ich vodou a utrieť handrou, alebo papierovou utierkou.

Z čoho sú vyrobené a ich využitie ?

Vyrobené z vysoko kvalitného buku a pri ich používaní sa nemusíte báť, že ostanú Vaše nože tupé. Dosky ponúkame rôznych veľkostí a tvarov. V ponuke nájdete dosky bez rúčky a aj s rúčkou, ktoré nemôžu chýbať pri žiadnej grilovačke. K tomu Vám ponúkame jednorazové drevené príbory, taniere, poháre a servítky s utierkami.

                                                                21495_doska-na-krajanie-z-dierou

 

Poznáte servírovacie tácky ?

Myslím si, že každá gazdiná v domácnosti, ale určite aj reštaurácie poznajú drevené servírovacie tácky. 

Z čoho sú vyrobené a ich využitie

Vyrobené sú z vysoko kvalitného buku. Tácky ponúkame v 3 prevedeniach. Je to v tvare oblaku, štvorca a dosku s priehradkami. Využitie nájdete v domácej kuchyni, ale aj v reštaurácii. Pri posedeniach s priateľmi sú úplne ideálne na servírovanie syrov, zeleniny, pečiva, mäsových výrobkov, ovocia, orechov a rôznych pokrmov. Nemôžu chýbať ani pri žiadnej pri žiadnej grilovačke. K tomu Vám ponúkame jednorazové drevené príbory, taniere, poháre a servítky s utierkami.

Starostlivosť o dosky ?

Neodporúčame ich umývať v umývačke riadu, ale umyť ich vodou a utrieť handrou, alebo papierovou utierkou.

 

 

                                                                           21486_tacka-s-prihradkami